Zaczerwieniona okolica pochwy, nieregularne miesiączki i biała wydzielina a możliwość ciąży

witam mam objawy takie zaczerwienienie okolic pochwy wydzieline śluzu białego i czasem lekko swedzi czytalam na różnych stronach i każdy pisze co innego ... miesiączkię mam nieregularna niewiem co mam zrobić . czy możę jestem wciąży bo czytalam że też mogą być takie objawy prosze o odpowiedz

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane objawy najpewniej są objawem infekcji. Proszę zatem skonsultować się ze specjalistą ginekologiem, który potwierdzi powyższą diagnozę oraz zleci właściwe leczenie.