Zapytaj lekarza

1 , 0 2 0 , 2 6 2

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Zaczerwieniona skóra twarzy po stosowaniu maści przeciwtrądzikowej Locacid

witam, używałam kiedyś maści przeciwtrądzikowe m.in. locacid. od 1,5 roku nie używam już żadnych maści a mimo to mam nadal zaczerwienioną twarz która zrobiła mi się od locacid. czy kiedyś zniknie to zaczerwienie skóry czy już zawsze taka zostanie?
KOBIETA ponad rok temu

Leczenie łysienia plackowatego

Witam, mogło dojść do trwałego rozszerzenia naczyń krwionośnych. Należy ocenić to dermatoskopem i rozważyć zabieg laserowy. Pozdrawiam

Lek. med. Bartosz Pawlikowski jest specjalistą w dziedzinie dermatologii i wenerologii. Wiedzę i doświadczenie czerpał podczas nauki akademickiej oraz praktyki zawodowej w różnych polskich placówkach medycznych. Brał również udział w misjach zagranicznych. Aktualnie pracuje w Warszawie w Centrum Lasoterapii i Modelowania Sylwetki Elite.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy