Zaczerwieniona, swędząca i sucha skóra na wewnętrznej stronie łokci

Od paru miesięcy mam zaczerwienioną czasem mocno swędzącą, suchą, wręcz łuszczącą się skórę na zgięciu wewnętrznej strony łokcia. poza tym wydziela się bezbarwny lekko kleisty płyn (po zaschnięciu nie jestem w stanie wyprostować ręki). Czy to zakażenie grzybicze i czym to w ogóle można leczyć?

Zmiany moga byc tzw. wypryskiem. Czy choruje, lub chorowal Pan na atopowe zapalenie skory?