Zaczerwieniona zmiana a łuszczenie się skóry

Dziendobry mam pytanie co to moze byc .okolo 3 miesiecy temu pojawila mnie sie mala czerwonka plamka wielkosci 1 gr i zaczela mnie sie w tym miejscu lekko luszczyc skora po miesiacu przenioslo sie zaczerwienienie kolo nosa na motylki i tez schodzi skora stosowalem juz Hydrocortison krem byla leka poprawa ale gdy przestalem po tygodiu bylo to samo bylem u dermatologa i przepisal mi clotrominazol zaczelem uzywac i plamki sie powiekszaja a sora schodzi jeszcze wiecej.Prosze o jakas pomoc z gory dzi

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane objawy to najpewniej wynik łojotokowego zapalenia skóry. Sugeruję ponowną ocenę specjalisty dermatologa, który oceni zmiany oraz pokieruje dalszym postępowanie diagnostyczno-leczniczym.