Zaczerwieniona żołądź penisa i nieprzyjemny zapach

Chodzi o penisa, żołądź jest zaczerwieniony zwłaszcza na krawędziach, niemiły zapach i np. podczas masturbacji gdy dotykam żołędzia wywołuje to... może nie ból ale raczej niemiłe odczucie, podrażnienie. Podejrzewam grzybice, objawy się zgadzają. Moje pytanie czy mogę stosować maść clotrimazolum? lub inną. Wolałbym nie iść z tym problemem do lekarza.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane objawy rzeczywiście wydają się wskazywać na infekcję dróg rodnych. Teoretycznie może Pan zastosować clotrimazol, aczkolwiek jeśli po 2-3 dniach nie będzie poprawy, proszę udać się do lekarza.