Zaczerwienione białka po pracy w zaparowanym pomieszczeniu

Witam. Pracuje nocami w zaparowanym pomieszczeniu, oraz dziennie spędzam ok 8h przy komputerze. Po pracy mam strasznie zaczerwienione białka. Od kilku dni robi mi się biało przed oczami i rozmazuje obraz. Rzęsy poskręcane zachodziły mi na jedno oko, kawałek obciąłem i polepszyło się :) Teraz to samo robi mi się z lewym. Co robić?

Witam. Nie napisał Pan niestety w jakich oparach pracuje, a ma to kluczowe znaczenie dla wyjaśnienia przyczyn dolegliwości. Opisane objawy mogą być bowiem wynikiem toksycznego uszkodzenia gałki i ocznej. Sugeruję wizytę u okulisty lub lekarza POZ.