Zaczerwienione oczy i pękanie skóry wokół nich

Mój problem polega na tym że oczy sa zaczerwienione i skóra jest bardzo sucha i pęka wokół nich. Co jest bolesne. Tak jak na zdjęciu w linku tak wyglądają moje oczy: http://ifotos.pl/z/whepnxp staram się by były nawilżone ciągle a nie suche. Okulista przepisał mi krople do oczu Hyabak i maść Dexamytrex, lecz nic to nie pomaga. Jedynie oczy nie są tak bardzo czerwone. Dodam że pracuję dużo przy komputerze 12h zmianowo dzień/noc a także w domu. Czasami oczy pieką strasznie. Co poradzicie Państwo?

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza okulisrt. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.