Zaczerwienione oko z ropą u nastolatka

Witam, mam problem z moim prawym okiem. Jest całe czerwone troche łzwi, i zbiera sie w nim ropa. Niedawno miałem podobnie, to poszedłem do lekarza dostałem krople do oczu(które nie pomogły) więc poszedłem 2 raz, za drugim razem dostałem antybiotyk i objawy ustały.Jednak od wczoraj oko znów jest czerwone i zaropiałe. Dodam, że z drugim okiem wszystko jest w porządku. Nie przejął bym sie tym może w takim stopniu ale w prawym oku a konkretnie na prawej powiece mam brodawke w samym końciku.

Witam. Opisane zmiany najprawdopodobniej związane są z powtórnym zakażeniem bakteryjnym. Proszę zgłosić się do lekarza POZ który wdroży odpowiednie leczenie. Najprawdopodobniej konieczne bedzie zastosowania antybiotyków.