Zaczerwienione prącie i grudki na dole żolędzia

Witam. Od długiego czasu mam pewien problem z penisem, mianowicie pojawiło zaczerwienienie żołędzia na spodzie są tak jakby grudki, które przy dotknięciu lekko bolą, jednak podczas wzwodu ból ustępuje. Widać to na zdjęciu http://img375.imageshack.us/i/photo0936.jpg/ Czy jest to coś poważnego i powinienem się udać z tym do lekarza? Dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam.

ponad rok temu

Witam serdecznie.

Niestety załączone zdjęcie jest niedostępne.
Przyczyną Pana dolegliwości jest prawdopodobnie  infekcja, niestety bez badania nie da się określić jej charakteru.

Zachęcam do wizyty u lekarza, najlepiej dermatologa.

Pozdrawiam.