Zaczerwieniony lub rozdrapany pieprzyk na głowie

Mam na głowie płaski brązowy pieprzyk (ok.4mm),wczoraj zauważyłam że coś z nim nie tak. Odstawała od niego mała skórka(coś w podobnego jak nie raz przy krostach albo strupkach).Na początku myślałam że to pryszcz,ale spojrzałam do lustra i był to ten pieprzyk(zaczerwieniony,jakby rozdrapany).Mogłam go jakoś naruszyć np.podczas mycia głowy albo czesania włosów.Teraz ta skórka odpadła,a na tym pieprzyku pojawił się strupek.Nie swędzi mnie to,ani nie piecze,ani nie krwawi.Czy powinnam się martwić?

Jesli w tym momencie jest strupek, nalezy poczekac az rana sie zagoi. Potem warto udac sie do dermatologa na badanie dermatoskopowe, zeby ocenic charakter zmiany.