Zaczynam się zastanawiać czy mam problem z potencją

Witam, Zaczynam sie zastanawiac czy mam problem z potencja. Majac nascie lat, czy 20pare moglem zawsze i wszedzie, za kazdym razem. Sex 3 razy w jedna noc byl norma. Teraz mam 33 lata i od kilku lat jest jednak gorzej. Uprawiam sex z zona 3/4 razy w tygodniu, bez problemow, ale powtorki nie wychodza. Moge raz dziennie, drugie podejscie raczej ciezko. Ogolnie nie mam tez takiej ochoty na sex jak kiedys, wydaje mi sie wrecz malo interesujacy. Na pewno jest cos w psychice, zyje szybko, czlowiek zajety, zapracowany itd ale interesuje mnie czy mam problem fizyczny? Czy 1 raz na dobe to normalny wynik? Impotencja w moim rozumieniu to calkowity zanik zwodu, ja jednak moge ale raz dziennie. Wczoraj np sie masturbowalem, bez problemu, wieczorem dorwala mnie zona, od poczatku jakos nie mialem ochoty i oczywiscie nic z tego nie wyszlo. Nie zawsze tez budze sie z wzwodem - lekarz rodzinny powiedzial, ze to akurat jest normalne ale jakos nie jestem przekonany. Pracuje nad swoim cialem, chce schudnac pare kilo i stracic nadwage - mam wrazenie ze moje problemy zaczely sie kiedy przekroczylem 90 kg wagi, normalnie mialem ok 80.

Dzień Dobry
Dobrze by było aby skierował się Pan do psychoterapeuty, czasami są psychoterapeuci maja specjalizacje seksuologa i wtedy warto z nimi porozmawiać o jego dolegliwościach. W zasadzie nie odbiega Pan od żadnych norm, bo zawsze młodzi ludzie uprawiają seks częściej niż osoby dorosłe. Warto tez przebadać serce, nerki wątrobę, może się to wiązać z dieta. Dobrze jest pójść do dietetyka i ustalić nowa dietę, a poza tym nie przejmować się chwilowym spadkiem potencji.
pozdrawiam