Zadarte końcówki palców oraz paznokci

Czy to normalne, że mam zadarte koncowki palcow oraz paznokcie? Dam rade także wygiac je w taki sposób, ze każdy pyta mnie czy mam w ogole kości? Slyszalam o chorobie genetycznej lecz prócz tego nie mam żadnych objawów, a w mojej rodzinie tylko jedna osoba ma tak samo.

Piotr Pilarski

Jeśli to są jedyne objawy to nie należy się nimi przejmować. Niektóre osoby po prostu tak mają.

Pozdrawiam.