Żadnych oznak bicia serca płodu w 7. tygodniu ciąży

Witam. 10 dni temu potwierdziły się moje przypuszczenia dot. ciąży. Lekarz zrobił usg stwierdzając, że jest to 7/8 tydzień. Stwierdził też, że nie ma żadnych oznak bicia serca płodu. Do dzisiaj bez zmian, natomiast zaczęłam krwawić i pojawiły się skrzepy, poronienie. Dostałam skierowanie do szpitala i tu moje pytanie: kiedy mam się zgłosić do szpitala i jakie będą dalsze kroki ? Mój lekarz powiedział, że krwawienie nie jest obwite i, że z dniem dzisiejszym nie jest to konieczne.

Lek. Bartosz Małek

Szanowna Pani,
Jeśli u Pani wystąpiło krwawienie to mamy do czynienia z poronieniem w toku. Proponuję mimo wszystko pojawić się jak najszybciej w szpitalu albo kontrolować Pani stan u lekarza prowadzącego.