Zafascynowanie kobietą a biseksualizm u 19-latki

Witam mam problem ze swoją płcią. A mianowicie jestem 19 kobietą, bardzo podobają mi się mężczyźni, chciałabym kiedyś mieć męża ale jest zakochana, zafascynowana jedną kobietą. Pociąga mnie, gdy z nią rozmawiam serce przyspiesza, a w romowach z mężczyznami nie mam tych przysłowiowych motyli w brzuchu. Czy mogę powiedzieć że jestem osoba biseksualną czy chodzi o coś innego ?

Czasami to jednak komplikuje życie...
Na Pani miejscu skorzystałbym z konsultacji seksuologa psychologa, sadzę, że taka wizyta (wizyty) pozwolą uporządkować pewne sprawy i przyczyni sie do obniżenia poziomu niepokoju i jednocześnie pomoże uchronić się przed nierozważnymi zachowaniami.
Człowiekowi czasami trudno "połapać się" w gąszczu emocji, fascynacji, zauroczeń zwiewnych, ale czasami trwałych...
Łatwo zagubić się i popełnić życiowe błędy... Lepiej porozmawiać z fachowcem, choć i tak decyzje życiowe podejmuje się na swój rachunek.
Warto jednak na zakończenie podkreślić, że różne fascynacje innymi ludżmi (różnej płci) zdarzają się powszechnie, zwykle jednak przemijają.
Niektórzy miewają "dziwny" wpływ na innych, a inni są podatnia na takie wpływy...
To już teren psychologii społecznej i klinicznej...
Pozdrawiam, mam nadzieję, że post pozwoli Pani spojrzeć na problem spokojnie.
JW, www.seksuologia.org.pl, Poznań.