Zagęszczenia o cechach mastopatii-torbielowato-włoknistej bez dających się wyodrębnić zmian ogniskowych i bez widocznych skupisk mikrozwapnień

Mam 50 lat. M-graf: sutki o budowie gruczołowo-tłuszczowej z dużą ilością gęstego utkania gruczołowego z nieregularnymi pasmowatymi i plamistymi zagęszczeniami o cechach mastopatii-torbielowato-włoknistej bez dających się wyodrębnić zmian ogniskowych i bez widocznych skupisk mikrozwapnień . Lekarz skierował mnie do szpitala , gdyż od jakiegoś czasu te wyniki sie powtarzaja. Chce wyciąć tą zmianę .Czy jest to niepokojacy wynik i czy na pewno trzeba to wyciąć? Co mam zrobić biorę Madinette ?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji powinna Pani udać się do szpitala. Podczas procesu diagnostycznego zostanie podjęta decyzja o odpowiednim leczeniu. W razie wątpliwości proszę skonsultować się z lekarzem prowadzącym.