Zagęszczenie zrębowo-włókniste w polu górnym płuca lewego

Witam ,bardzo proszę o interpretacje badań ,Rtg zagęszczenie zrębowo -włókniste w polu górnym płuca lewego.Nieregularny naciek przy biegunie górnym wnęki lewej oraz jej bliznowate zniekształcenie i przemieszczenie ku górze.Śródpiersie górne przemieszczone w stronę lewą.Pozatym płuca bez widocznych zmian ogniskowych .Wnęka prawa w normie .Kąty p-ż wolne .Sylwetka serca w normie. Bardzo proszę o interpretacje .

Renata GrzechociĹska

Proszę udać się do lekarza rodzinnego. Należy odnieść wynik badania obrazowego do badania klinicznego. Wynik sugeruje stan zapalny.