Zagubienie blistra z tabletkami antykoncepcyjnymi

Dzień dobry, wczoraj powinnam wziąć 11 tabletkę antykoncepcyjną TEENIA, jednak okazało się, że gdzieś je zgubiłam! Co powinnam zrobić w takiej sytuacji? wykupić nowe opakowanie i dziś zaczać nowy blister? Proszę pilnie o odpowiedź.

Magdalena StusiĹska

Po wykupieniu nowego blistra należy wziąć tę tabletkę która przypada na dany dzień- czyli jutro tabletkę 12. Przez najbliższy czas należy też stosować dodatkowe zabezpieczenia podczas współżycia.

Milena Lubowicz

Może Pani tak zrobić.Wykupić tabletki, zacząć nowe opakowanie i przesunie się wtedy Pani krwawienie, ale ochrona zostanie zachowana.
Pozdrawiam