Zainteresowania dziewczynami z nadwagą

Zadałem takie pytanie http://forum.abczdrowie.pl/pytania-do-specjalistow/965187,dlaczego-podobaja-mi-sie-dziewczyny-z-nadwaga?utm_source=notifications&utm_medium=email&utm_campaign=Nowa+odpowiedz+na+Twoje+pytanie W odpowiedzi dostałem: "Zależy to od tego ILE? kobieta ma nadwagi" - no właśnie nie wiem ale z pewnością sporo. Ideał sylwetki jest dla mnie taki: Szczuplejsze już mi się nie podobają. Co można z tym zrobić?

Dzień dobry!

Nie każda nadwaga bezpośrednio zagraża zdrowiu i życiu (niestety otyłość już tak). Wiele kobiet ma jednak pełne kształty, nadwagę, rozmiar XL, a mimo to są sprawne i zdrowe. Gusta czy preferencje seksualne mogą zmieniać się w ciągu życia, z mijającym czasem i kolejnymi doświadczeniami, ale zazwyczaj są względnie stałe. Jeśli Pana fetyszem jest kobieca nadwaga, trzeba założyć, że być może tak będzie zawsze i zawsze będą podniecały Pana głównie/ wyłącznie osoby puszyste. Nie każdy związek zaczyna się jednak od pociągu seksualnego. Być może w przyszłości pozna Pan kobietę i zakocha się w niej, bez względu na jej wygląd - "pomimo że" będzie osobą szczupłą lub średniej budowy.

Pozdrawiam!

To trochę tak jakby chciał Pan pogodzić dwie sprzeczne rzeczy- to, że pociągają Pana pełne kobiety oraz to, ze chciałby Pan mieć zdrowa kobietą , a to łączy Pan ze szczupłą sylwetką. Pytanie także, czy zawsze pewna nadwaga jest oznaką braku zdrowia? Być może zmiana w kierunku "lekkiej nadwagi" pozwoliłaby Panu zaspokoić obie potrzeby?