Zainteresowanie 60-letniego mężczyzny jedynie dużo młodszymi kobietami

Dzień dobry.Chcialam zapytac czy to jest normalne zeby 60 letni meszczyzna interesowal sie tylko kobietami w wieku 20 do 30 lat.Jest to 30 a nawet 40 letnia roznica.W moich oczach jest to chore z jego strony i bardzo nie smaczne.Prosze o profesjonalną odpowiedz.

pytanie co to dla Pani znaczy i kim dla Pani jest ten mezczyzna.....za malo danych by odpowidziec.odp na portalu niewiele pomoze,..warto sie temu przyjrzec.... polecam konsultacje u doswiadczonego terapeuty.pozdrawiam serdecznie, Violetta Ruksza