Zainteresowanie mężczyzną starszym o 31 lat

Różnica wieku. Ja mam 17 lat, a 'obiekt' moich westchnień 48. Jak mogę dać mu do zrozumienia, że jestem nim zainteresowana? Jest niesamowicie przystojny i ma 'to coś', co mnie do niego ciągnie.
17 LAT ponad rok temu

Witam,
zainteresowanie starszym o wiele lat mężczyzną jest popularne u dziewczyn w tym wieku. Dojrzali Panowie są znacznie bardziej poważni i ustabilizowani, co wywołuje duże poruszenie u młodych kobiet. Nierzadko się jednak zdarza, że mężczyźni w tym wieku chcą po prostu wykorzystać nastolatkę.Tak duża różnica wieku nie jest pożądana i warto przemyśleć czy sensowny jest poświęcanie czasu i energii na choćby platoniczne zaangażowanie w taką znajomość.
Pozdrawiam serdecznie
Marta Melka-Roszczyk

Pytanie dlaczego "obiekt" jeszcze nie odczuł Pani zainteresowania? Być może różnica wieku jest na tyle duża, ze trudno mu to dostrzec. Warto też cierpliwie przyglądać się swoim uczuciom i temu, czemu wybrała Pani o tyle starszego mężczyznę, a trudniej o zainteresowanie rówieśnikami?