Zainteresowanie starszymi mężczyznami

Wzbudzają we mnie zainteresowanie starsi ode mnie mężczyźni Mam 18 lat Nigdy tak nie miałam Bardzo często kiedy spotkam jakiegoś faceta, wyobrażam sobie niestworzone historie jakie mogłyby być Zauważyłam też, że nie jest to jednostronne, ponieważ kilka razy spotkałam się z komplementami w moją strone od mężczyzny Inna historiA, kiedy rozmawiałam z sąsiadem, który ma żonę i ok32lata zauważyłam, że dziwnie się zachowuje tak jakby ze mną flirtował cały czas o tym myślę. nie jestem z nim nawet na Ty

Dzień dobry.
Z treści Pani listu wynika, że dużo rozgrywa się w Pani fantazji. Zgodnie ze swoimi wyobrażeniami interpretuje Pani zachowania mężczyzn i na skutek tego może Pani zachowywać się wobec tych mężczyzn w sposób uwodzący.
Oczywiście zawsze otwarte pozostaje pytanie dlaczego tak się dzieje. Nie da się na nie znaleźć odpowiedzi bez możliwości otwartej rozmowy.
Z poważaniem,
Agnieszka Borowicz-Bartosik

Jest Pani w kresie doświadczania swojej kobiecości, działania na płeć przeciwną, a także poszukiwania partnera życiowego. Czasem jest tak, że starsi mężczyźni, są dla młodych kobiet atrakcyjni ze względu na status, doświadczenie, pewne ustatkowanie, którego (często- również ze względu na wiek) brakuje ich rówieśnikom. O ile nie werbalizuje Pani tych fantazji, to być może w mowie ciała i zachowaniu daje Pani sygnały ,mówiące o zainteresowaniu, co z kolei wpływa na zachowanie mężczyzn. A to z kolei wpływa na Pani zachowanie i wzmacnia zainteresowanie tą grupa mężczyzn.
Warto być uważnym, czy faktycznie jest to przelotne doświadczenie i fascynacja, czy faktycznie poszukuje Pani partnera życiowego starszego od siebie.

Tego rodzaju rozważania mogą pojawić się w wyniku przyczyny leżącej w przeszłości, w relacjach rodzinnych, wynikające z dorastaniem do ról osobisto-zawodowych, z poszukiwaniem tożsamości, autorytetu, w sprawdzaniu autorytetów itp. Być może wchodzi Pani w świat dorosłych, ale nie wie jeszcze jak powinien zachowywac się człowiek uznany za dorosłego