Zainteresowanie żonatym mężczyzną u 26-latki

Witam...tak jakoś wyszło, albo przynajmniej mnie się wydaje, że interesuje się mną żonaty mężczyzna. Czuję, że nie jest to dobre bo tak nie powinno być. Ja mam 25 lat on 37. Na razie zaprosił mnie na kawę, ale nie wiem co robić bo jestem zakochana bez wzajemności w kimś innym. Czuję się nie fair wobec tamtego umawiając się z mężczyzną, który ma swoje życie. Nie wnikam czy udane. Rozmowa nie zaszkodzi, ale boję się co będzie dalej. Czy jemu chodzi tylko o jedno? Nigdy nie byłam na randce.

Witam. Jeśli nie jest już za późno, to odradzałabym spotkanie z żonatym mężczyzną. Żony ten pan na pewno nie szuka bo ma ją w domu. Po co komplikować sobie życie swoje jeszcze bardziej.
Magdalena Brabec