Zajście w ciążę a badanie hormonów

Witam Zrobiłam badanie hormonów: Siarczan dehydroepiandrostregonu -1,9ug/ml; Hormon tyreotropowy -2,42 ulU/ml; Progesteron 3,5 ng/ml; Prolaktyna- 7,16 ng/ml; Wolny testosteron w surowicy 3,21 pg/ml. W 23 dniu cyklu :Progesteron -9,33ng/ml i testosteron 2,18 pg/ml. Mój mąż ma słabe wyniki nasienia : Koncentracja plemników-14 mln, całkowita liczba w ejakulacie 62 mln. ruch postępowy 11%. Czy są to złe wyniki? Czy jest mozliwe zajście w ciązę bez zabiegów medycznych?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Istnieje możliwość ciąży, jednak nie można tego bezwzględnie potwierdzić.