Zajście w ciążę a brak miesiączki od urodzenia

witam. jeszcze nigdy nie miałam okresu (mam 18 lat) ostatnio mój chłopak chciał "to" zrobić, wytrysk nie nastąpił w pochwie, tylko obok. czy jest możliwa ciąża? czy wgl można zajść w ciążę, gdy nigdy nie miało się okresu? proszę o pilną odpowiedź

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Ciąża w Pani przypadku jest niemożliwa, a z pewnością dotychczasowy brak okresu czyli owulacji to potwierdza. Inną sprawą jednak jest wspomniany brak menstruacji w tym wieku. Warto skonsultować się z ginekologiem.