Zajście w ciążę - dni płodne.

Kiedy mogę zajść w ciążę, jeśli okres miałam 27 marca, a skończył się 2 kwietnia.

Lek. Magdalena Kowalska

Kiedy mogę zajść w ciążę, jeśli okres miałam 27 marca, a skończył się 2 kwietnia.

Witam!

Niestety podała Pani bardzo mało informacji, np. czy regularnie Pani miesiączkuje oraz ile trwają przeważnie cykle. Zakładając przeciętną długość cyklu miesięcznego, koło 5 -9 kwietnia przypadają dni płodne, z największym prawdopodobieństwem zajścia w ciążę. By mieć większą pewność proponuję dodatkowo obserwację śluzu, czy jest płodny oraz pomiar temperatury w celu rozpoznania czasu owulacji. Tutaj znajdzie Pani dokładniej opisane metody wyliczania dni płodnych: Wyznaczanie dni płodnych.

Serdecznie pozdrawiam!