Zajście w ciążę po odstawieniu tabletek

Dzien dobry. Jestem 6 miesiecy po porodzie . 24 czerwca dostalam miesiaczke a 28 zaczelam brac tabletki antykoncepcyjne ovulan wctrakcie brania dostalam miesiaczke 14 lipca i przestalam brac tabletki na czas okesu czylibdo 18 lipca. I wspolzylam z chlopakiem. I od tego czasu miesiaczki brak a zaczely bolec mnie jajniki i mam wzdete podbrzusze. Zrobilam 3 testy ostatni 5 pazdziernika i wysxlo ze nie jestem w ciazy ale boje sie ze natrafilam na wszystkie feralne testy. Pomocy . Czy to ciaza ?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji konieczna będzie wizyta u specjalisty ginekologa. Lekarz przeprowadzi rozmowę na temat prawidłowego przyjmowania tabletek oraz zweryfikuje ciążę.