Zajście w ciążę podczas 3-tygodniowej antybiotykoterapii

Zaszłam w ciążę (obecnie to 4 tydz.) podczas 3 tyg. antybiotykoterapii, przyjmowałam pod rząd Zinnat, Macromax i Augmentin i inne leki: ACC, Ibuprom Zatoki Eurespal, Fanipos. Byłam u ginekologa, stwierdził, ze mam zbyt napięta, jak na ten okres ciąży, macicę i przepisał mi Duphaston (dwa razy dziennie, po 1 tab.) Jestem przerażona, że nieświadomie zaszkodziłam dziecku, boję się, że je stracę.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Proszę postępować wg zaleceń specjalisty ginekologa! Póki co nie ma powodów do niepokoju.