Zapytaj lekarza

1 , 0 1 1 , 2 1 5

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Zakaz aktywności w początkowym etapie ciąży

Jestem w swojej 1 ciąży , zaszlam naturalnie po 5 miesiącach Ale czas jest spowodowany pewnie tym iż z mężem mogliśmy się starać tylko w weekendy (praca) od początku mam wzorowe wyniki badań , nie miałam żadnych krwawien, upławow, czy infekcji , dziecko z jednej na druga wizytę dobrze się rozwija i rośnie , jednak od samego początku moja lekarka dała mi definitywny zakaz na sex, aktywność fizyczna i kazała zażywać luteine 2x2. Teraz 15 tc nadal podtrzymuje swoje zalecenia.czy to normalne
KOBIETA, 26 LAT ponad rok temu

Przyczyny udaru mózgu

Udar mózgu stanowi 80 proc. wszystkich udarów i jest jednym z powikłań zatorowych chorób serca. Będąc główną przyczyną niesprawności osób po 40 roku życia, stanowi trzecią w kolejności przyczynę zgonów. O przyczynach powstawania udaru mózgu, opowiada prof. Janina Stępińska, kardiolog.

Lek. Katarzyna Szymczak Stażysta/Rezydent, Bydgoszcz
79 poziom zaufania

Z informacji które Pani przedstawiła wynika że ciąża rozwija się prawidłowo i nie jest zagrożona, czyli mogłaby Pani współżyć. Ale może umknęła Pani jakaś informacja od ginekologa? Może coś z szyjka? Skrócona? Dla pewności porozmawialabym z ginekologiem czy wszystko jest w porządku i czemu ten zakaz współżycia.
Pozdrawiam

umów wizytę 0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety