Zakaz picia alkoholu z powodu zachowań w przeszłości

Dzień dobry, mam 27 lat, on24, jesteśmy ze sobą rok. Niestety ja na studiach, kiedy go nie znałam, sporo piłam alkoholu, miałam wielu jednorazowych przygód seksualnych, pare związków. On się o tym dowiediał (przejrzał móje zdjęcia i facebook'a). Pare zerwań z tego powodu (że tylu miałam). I teraz mam "zakaz" % bo on się wtedy brzydzi i myśli jak ktoś "grzmocił" mnie. Jest cudownie oprócz tgo aspektu. Czasem chcę napić się drinka koleżankami a nie mogę bo sa awantury.on sadzi ze nierozumiem go

Jeśli partner nie akceptuje Pani taką, jaka Pani jest i nie akceptuje Pani przeszłości (która jest niezmienialna), to pytanie, czy taki związek ma szansę przetrwać? Albo inaczej ujmując- jak długo jest Pani wstanie ustępować?
Jeśli chłopak nie wierzy w Pani zmianę (zakładając, że nie daje mu Pani podstaw do braku zaufania), warto jasno i wyraźnie postawić granice. Przeszłości Pani nie zmieni. Choć Pani od tego czasu mogła się zmienić.

Rozumiem, że pani bardzo zależy na chłopaku. Pomimo wielu zerwań nadal pani chce być z tym człowiekiem. Uważam, że potrzebna jest tutaj szczera rozmowa. Chłopak powinien zrozumieć, że były to czasy kiedy pani miała swoje życie i to nie powinno w żaden sposób wpływać na waszą obecną sytuację. Owszem, może kojarzyć alkohol z pani przygodami seksualnymi, ale związek opiera się na zaufaniu.
Jeżeli Pani sama nie jest pewna swojego zachowania po spożyciu alkoholu, może lepiej nie spożywać go w ogóle lub ustalić, że będzie to pani robić tylko w obecności chłopaka.