Zakażenia świerzbowcem

Szanowni Państwo, u mojej rodziny wykryto zakażenie świerzbowcem. Jednocześnie mi, oraz partnerowi dwóch różnych lekarzy przepisało różne środki - chłopak dostał receptę na maść siarkową, natomiast ja na podobno skuteczniejszy Infectoscab. Wczoraj zaczęliśmy kurację maścią siarkową, jednak jutro chcielibyśmy zastosować Infectoscab. Czy byłoby wskazane kontynuowanie terapii maścią siarkową? Boję się, że może ona zniwelować działanie Infectoscabu. Z góry dziękuję za odpowiedź.

Rzeczywiście, nie należy stosować obu leków na raz. Skoro zaczęliście stosować maść siarkową, proszę ją zużyć do końca. Potem można uzupełnić leczenie Infectoscabem.