Zakażenie bakteryjne rany i sina noga

Witam serdecznie , Mam pytanie bo mnie to niepokoi ,chodzi o syna który miał zakażenie bakteryjne rany nogi ,gorączkował mial opuchniętą noge , był u lekarza oczywiście ,(po dwóch dniach ) Doktor przepisał jakiś antybiotyk i zawinął noge w miejscu opuchlizny bandażem uciskowym , dzisiaj jest drugi dzień leczenia i zauważyłam że noga jest sina . Bardzo proszę o odpowiedź czy mam sie martwic :( Z poważaniem Sylwia

Witam. Pani Sylwio podała Pani zbyt mało informacji: wiek dziecka?, czy rana jest zagojona?, czy obrzęk jest w okolicy rany czy w innym miejscu? czy syn gorączkuje ?
Trochę niepokoi mnie ten bandaż uciskowy.