Zakażenie dróg moczowych i złogi 2mm w nerce

Witam proszę o porade. Bralam antybiotyk cipronex 500 na zakażenie dróg moczowych i zlogi 2mm w nerce. Zrobiłam badanie moczu i wyszedł mi za maly ciężar moczu 1012 a norma jest od 1015 oraz w osadzie leukocyty od 5-10 . Martwie sie,;czy moje nerki zle pracuja? Dodam ze wszystko inne jest ok nie ma bialka ani erytrocytow. W dodatku w osadzie moczu mam nitki grzybni i drożdże ponieważ antybiotyk spowodowal grzybice. Czy leukocyty moga byc od tej grzybicy?

Aleksander Ropielewski

Leukocyturia może być spowodowana zarówno stanem zapalnym (świeżo po infekcji i z powodu złogów) oraz zakażeniem grzybiczym. Na chwilę obecną proszę stosować płukanki poprawiające pH pochwy i jeżeli będzie Pani odczuwać objawy ze strony dróg moczowych proszę zgłosić się do lekarza.

Z wyrazami Szacunku
lek. Aleksander Ropielewski