Zakażenie grzybicą pochwy a Nystatyna

Zarazilam się grzybica liczyłem pochwę i język nystatyna doppchwowa 1 op , 3nyst granulat i orungal 28 tabl-półtora miesiąca. Orungal kończę. Po dwóch tygodniach od zakończenia nyst dopochwowe po okresie czy jest możliwość powtórnej infekcji ppchwy-nie zarazam się. Kończę orungal. Piecze mnie pochwa.

Aleksander Ropielewski

Pieczenie może wynikać z kuracji i nadmiernego wysuszenia pochwy i zachwiania jej flory bakteryjnej. Zastosowane leczenie powinno przynieść oczekiwany skutek i nie powinno dojść do nawrotu, jednak zależy to od indywidualnego przypadku.