Zakażenie Helicobacter pylori a mikstura oczyszczająca Słoneckiego

Witam..na początku września wykryto u mnie helicobacter pylori , głownym objawem tego było a raczej dalej jest ciagłe mdłosci naslajace sie prze parciu na stolec. Przeszłam 2 antybiotykoterapie i w sumie zadnej poprawy nie ma. W wynikach mam podwyzszone OB i wykryta krew utajona w stolcu i w sumie teraz nie wiem co robic . Nataknełam sie na miksture oczyszczajaca pana Słoneckiego jednak na roznych forach jest ona krytykowana wiec prosze o rade w dalszym postepowaniu i czy ta mikstura działa ?

Powinna się Pani zgłosić do gastrologa celem przeprowadzenia diagnozy w zakresie Pani mdłości i problemów z krwią w stolcu. Stosowanie bez konsultacji z lekarzem "mikstur oczyszczających" jest całkowicie przeciwwskazane, gdyż nie tylko są one nieskuteczne (szczgólnie wobec braku prawidłowej diagnozy), ale mogą być także bardzo niebezpieczne dla zdrowia.

Witam.Najlepszym wyjściem byłoby udać się do gastrologa.Stosowanie mikstur oczyszczających bez konsultacji ze specjalistą nie jest dobrym pomysłem.
Pozdrawiam