Zakażenie HSV a odpowiednie działania

Dzień dobry. Od wielu lat zmagam się z wirusem HSV. Zazwyczaj wychodzi mi na czubku nosa lub nad wargą. Obecnie ulokował się w zatokach. Biorę Heviran, ale nie pomaga. Leci mi posoka z nosa i widzę, że z nią pojawiają się pęcherzyki. Na przemian robią mi się skrzepy w nosie i odpadają, a wtedy właśnie nie mogę tego zatamować. Proszę o pomoc.

Nie wiem, nie widzę Cię. Jeżeli to naprawdę wirus opryszczki to Heviran należy przyjmować w dawkach 800 mg 5 razy dziennie przez 10..14 dni. Oraz stosować do nosa Antivir krem 5% długo długo, i dbać o higienę nosa. Nie dłubać tam brudnymi paluchami. Zrobić wymaz z nosa bo tam już masz zakażenie bakteryjne.