Zakażenie narządów płciowych u dziecka w wyniku korzystania z tej samej wanny co dorosły

czy kąpiel w wannie z dzieckiem może powodować zakażenie narządów płciowych zewnętrznych u dziecka jeśli wcześniej w tej wannie kąpał się człowiek z zakażeniem pęcherza moczowego? w badaniu wyszły bakterie takie jak chlamydia i ureaplasma

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Jest to mało prawdopodobne, choć oczywiście nie można tego wykluczyć.