Zakażenie paciorkowcem po usunięciu wyrostka robaczkowego

Witam, 13 stycznia miałem operacje usunięcia wyrostka robaczkowego, po operacji doszło do zakażenia paciorkowcem. Rana dość wolno się goiła (wizualnie zagoiło się jakieś 2 tygodnie temu). Mam pytanie kiedy będe mógł wrócić do sportu, chodzi głównie o piłkę nożną

Witam. Opóźnienie w gojeniu rany skórnej, to także wydłużenie czasu na uzyskanie pełnej wytrzymałości powięzi, co zabezpieczy przed powstaniem przepukliny w ranie. Tak więc zakaz dźwigania ciężarów = napinania tłoczni brzusznej ~> 3 miesięcy.