Zakażenie układu moczowego i ucisk na cewkę moczową

Od maja praktycznie co miesiąc dostawałam zakażenia układu moczowego. W badaniu usg brzucha niczego nie wykryto. W czasie ostatniego zakażenia brałam Cipronex a następnie Augmentin, dostałam grzybicy pochwy. Teraz leczyłam się lekiem Levoxa na Streptooccus agalactiae, jednak dalej pozostał problem w postaci ucisku na cewkę po wypróżnieniu się. Przestaję go odczuwać gdy mój pęcherz stopniowo się wypełnia. Moje pytanie brzmi czym to może być spowodowane i do jakiego lekarza udać się w tej sprawie?

Lek. Tomasz Budlewski

Przyczyn może być wiele. Konieczne jest poznanie większej ilości informacji medycznych o pacjencie aby móc się wypowiedzieć. Proponuję udać się do lekarza urologa. Po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.