Zakażenie wewnątrzmaciczne i krwotok po porodzie

Dokladnie 2 m-ce temu urodzilam dziecko. Bylo to moje drugie cesarskie ciecie. 3 tygodnie po cc przez kilka dni bralam antybiotyk ze wzgledu na zakazenie wewnatrzmaciczne i krwotok. Kilka dni przyjmowalam tez Primolut.Po okresie pologu kochalismy sie z mezem 4 razy uzywajac prezerwatyw. Karmie piersia.Corka nie ssie smoczka, nie pije nic innego choc dlugo spi.Od kilku dni mam dziwne dolegliwosci - m.in pobolewa mnie dol brzucha. Kolejna ciaze z duzym prawdopodobienstwem mozna wylkuczyc prawda?

Lek. Katarzyna Szymczak

Jeśli karmi Pani dziecko regularnie, prawdopodobieństwo ciąży jest niewielkie (ze względu na krótki czas po porodzie i związany z tym brak owulacji), jednak nie można jej wykluczyć na 100%. W razie nie ustapienia dolegliwości radzę skontaktowac się z ginekologiem.
Pozdrawiam