Zakładanie spirali a cykl miesiączkowy

Witam. Chciałam się Pana spytać o pewną rzecz. Otóż 15 grudnia założyłam sobie spirale i to było w 4 dzień miesiączki. Okres skończył mi się w środę czyli 17 grudnia. Przez 3 dni było w porządku. W niedzielę 21 grudnia współżyłam i po tym zaczęłam ponownie krwawić. To krwawienie trwa do dnia dzisiejszego. Już nie wiem co robić?

Witam,
niestety podczas obecności spirali w macicy możliwe są tego typu krwawienia (działania niepożądane gł. w trakcie pierwszych miesięcy po założeniu).
Jeżeli będzie ono trwało długo, może Pani zgłosić się do ginekologa.