Zakładanie szwów po usuwaniu tłuszczaka

Witam. Mam pytanie. W Sierpniu 2015 miałam usuwane tłuszczaka (z jakąś torebkę, nie wiem dokładnie jak się nazywało) Miałam założone szwy wewnątrz i na zewnątrz. Po 7 dniach szwy zostały usunięte, lecz nie wszystkie naraz, ponieważ rana źle się goiła, a szwy się rozchodziły, a lekarz stwierdził że to alergia na szwy. 3 dni później udałam się do zdjęcia reszty szwów, a rana była dalej niezagojona. Po kilku dniach stwierdziłam że coś mnie tam boli, i w środku pokazała się dziwna nitka. Cdn....

Witam. Szwy wewnętrzne zwykle ulegają samoistnemu wchłonięciu po paru miesiącach, jednak w środowisku infekcji nie przebiega to normalnie i przy otwartej ranie takie szwy można "zobaczyć" i wypada usunąć ponieważ podtrzymują infekcję.