Zakochanie się w młodszym o 6 lat partnerze

Witam, Mam na imię Izabela i mam 30 lat. Mam pewien problem przez który bardzo cierpię i nie umiem sobie z tym poradzić. To może trochę "głupie" w moim wieku ale chodzi o to ze zakochałam się w młodszym koledze z pracy. Jest młodszy o 6 lat. Ciągle o nim myślę, nie mogę się powstrzymać żeby nie patrzeć na niego, chyba mam powoli jakaś obsesję. Nie mam męża. On nie zwraca na mnie uwagi. Narazie nie mogę zmienić pracy. Bardzo proszę o poradę jak mogłabym jakoś spróbować sobie z tym poradzić. Dzię

Z opisu wynika, że jest Pani bardzo zaniepokojona tym czego Pani doświadcza w związku z zauroczeniem kolegą z pracy. Ważne aby mogła Pani porozmawiać z zaufaną osobą o tej sytuacji, o tym co Pani przeżywa. Jeżeli nie ma takiej osoby w Pani otoczeniu, może Pani zwrócić się do psychologa.

Jeśli nie ma przeciwwskazań (małżeństwo Pani lub jego itp), może warto pomyśleć o nawiązaniu kontaktu i relacji? Jest to ryzyko odrzucenia, ale także szansa na realizacje i bliskość, zamiast wygaszania obudzonych emocji.