Zakochanie w aktorach i piosenkarzach

Witam, mam 25 lat. Byłam już w kilku związkach, a obecnie jestem samotna. Odkąd byłam nastolatką ciągle zakochuję się w piosenkarzach, aktorach lub postaciach filmowych. Przez kilka tygodni/miesięcy kocham jednego aktora, potem zaczynam kochać następnego. Moje koleżanki mają chłopaków lub mężów i nie obchodzi ich żaden piosenkarz czy aktor i dziwne jest dla nich to, że ja zakochuję się w takich osobach. Czy to normalne i co na to poradzić? Pozdrawiam.

Można być zafascynowanym osobami publicznymi,ale jeśli pała się do nich uczuciem i to blokuje rozwój codziennych relacji z innymi i związków - to nie jest naturalne. Proponuję skonsultować sprawę z psychologiem, gdyż mogą u pani działać pewne mechanizmy psychologiczne, które działają na pani niekorzyść. Pozdrawiam

Dzień Dobry Pani,

Fascynacja i zachwyt atrakcyjnymi, sławnymi, a do tego interesującymi Ludźmi jest
jak najbardziej w porządku.
Natomiast permanentne zakochiwanie trwające aż do teraz może mówić o trudności nawiązania i utrzymania trwalszej relacji partnerskiej.
Sugerowałabym terapię psychologiczną, żeby dotrzeć do źródła, co jest powodem, że z jakiegoś powodu koncentruje się Pani na Osobach mało dostępnych.

Życzę Wartościowych Relacji,
Irena Mielnik-Madej