Zakola u 18-latka a odpowiednie działania

Witam mam problem z włosami i skórą głowy.Ostatnio zauważyłem ,że robią mi się małe zakola mam 18 lat.dodam ,że od kąt pamiętam mam łupież ,susze włosy suszarką ale nie wiem czy ma to coś z tym wspólnego

Konieczna będzie wizyta w gabinecie lekarskim w celu postawienia diagnozy i wdrożenia bezpośredniego leczenia. W przypadku chorób skóry głowy, obserwuje się wzmożone wypadanie włosów, dlatego należy sprawdzić co jest przyczyną tego problemu, a do tego konieczne są badania dodatkowe oraz bezpośrednia konsultacja i właściwie przeprowadzone badanie.