Zakola u 18-latka z długimi włosami

Witam. Mój problem trapi wielu mężczyzn, ale raczej nie w moim wieku.Mówiąc krótko, mam ogromne zakola, a mam 18 lat.Mam długie włosy, wcześniej zakola były mniejsze.Wiem, że zakola niedługo "obetną" mi grzywkę.Zawsze byłem bardzo "kudłaty", jako jeden z pierwszych chłopców mogłem się pochwalić włosami pod pachami,na brzuchu,klatce piersiowej itd. oczywiście wszystko z czasem. Można to jakoś zatrzymać? Lub chociaż spowolnić, do 30 roku życia? Zdjęcie: http://zapodaj.net/8bcf3f7b5d2fa.jpg.html

Proszę zrobić badania u trychologa i następnie jak już będzie miał Pan wyniki badań udać sie na konsultację i lekarz dobierze wtedy terapię doustną, do smarowania na skórę głowy bądź połaczy z zabiegami leczniczymi.

Witam,
Cofająca się linia włosów / tworzące się zakola / to poważny problem zwłaszcza dla mężczyzny w Pana wieku. Są terapie,leki,zabiegi,oraz suplementy diety na wypadanie włosów.By wybrać właściwy sposób leczenia dla Pana najpierw trzeba zdiagnozować przyczynę takiego stanu rzeczy. Konieczna będzie wizyta u lekarza dermatologa lub medycyny estetycznej.