Zakończenie antykoncepcji hormonalnej a jedna kreska na teście ciążowym

Witam mam takie pytanie skonczylam brac tabletki antykoncepcujne 10 lpca dostalam miesiaczke 12 i od tamtej pory juz nie dostalam robilam wczoraj test ciazowy wyszla 1 kreska mierzylam temperature w pochwie 37 i pol czy to moze byc ciaza

Witam. Brak krwawienia najprawdopodobniej spowodowany jest wahaniami równowagi hormonalnej powstałymi na skutek zaprzestania przyjmowania tabletek. Jeśli miesiaczka nie pojawi sie w najblizszym czasie nalezy skonsultować się z lekarzem.