Zakończenie karmienia piersią a bóle piersi

3 tygodnie temu zakończyłam karmić piersią,od tego czasu ograniczyłam odciąganie pokarmu a od 4 dni nie odciągam wcale, piersi nie są twarde,mleko samo nie wypływa.Jedyny problem jest taki ze piersi bolą mnie jak je dotknę.Ból jest taki jakby się dotknęło siniaka. Prawa pierś jest troche większa i z niej gdy spróbowałam odciągnąć pokarm to leci normalnie a lewa jest mniejsza i jakby bardziej pusta.Z niej mogę jedynie wycisnąć coś co wygląda jak śmietana,wodniste ale bardzo białe.Czy to normalne?

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udac sie do lekarza ginekologa lub pracującego w poradni laktacyjnej. Po badaniu bedzie mozna okreslic odpowiednie dalsze postepowanie.