Zakończenie warsztatów terapii zajęciowej

Proby chodzenia na Warsztaty terapi zajeciowej nie przyniosly rezultatow, tj., chodzi mi o to ze poprostu mialem nieprzyjemnosci rozne. Z kierowniczka z warsztatow ciagle wchodzilem nieprzyjemne relacje i poglady, ciagle podejtzewala mnie, nie potrawilismy dojsc do porozumienia. Uczestnicy skarzyli sie kietowniczce ciagle mialem dosc tego wszystkiego.Z dziewczyna sie rozstalem bo kierowniczka nas rodzielila.Pierdoly, farmazony, glupoty mowila wypisalem sie z tamtad

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza

Witam Pana, czy w związku z przedstawionym tu opisem Pańskich trudności w relacji z kierowniczką i grupą uczestników warsztatów terapii zajęciowej, oczekuje Pan jakiejś porady? Czy ma Pan jakieś pytania? Poproszę o doprecyzowanie swoich oczekiwań wobec udzielających tu odpowiedzi ekspertów. Pozdrawiam