Zakończenie związku trwającego 3 lata

witam mam 24 lata, tydzień temu dziewczyna zakończyła Nasz związek trwający 3 lata. Nie mam z Nią w ogóle kontaktu, jest na wakacjach w Bieszczadach ze swoją mamą. Nie czyta moich maili, nie odbiera telefonów. Zakończyła związek mówiąc, że chce być wolna, potem że ma kogoś i że ją ograniczam. Zakończyła związek prawdopodobnie dlatego (choć tego nie wiem), ze jej mama tak kazała, bo samej jej się w życiu nie ułożyło (rozwiodła się). Proszę o poradę.

Witam,
trudno określić, co było przyczyną zerwania kontaktu przez dziewczynę. Mogła to być namowa matki lecz też prawdopodobne jest, że po prostu chciała być wolna. Po jej powrocie może Pan próbować się z nią skontaktować i porozmawiać o zaistniałej sytuacji. Proszę jednak pamiętać, że do miłości nie można nikogo zmusić i istnieje ewentualność, że będzie się Pan musiał pogodzić z rozstaniem.

Pozdrawiam
http://www.centrum-sensis.pl

Dzień Dobry Panu,

Proszę zaczekać do czasu, aż była Dziewczyna wróci z wakacji.

I wówczas może Pan Dziewczynę poprosić o spotkanie i rozmowę, celem dojaśnienia przyczyny Waszego rozstania ze strony Dziewczyny.

Życzę Panu tylko dobrej relacji,
Irena Mielnik-Madej