Zakrapianie oczu Atropiną u dziecka

Synek ma zakropione oczka atropiną już dwie dawki. Lekarz mówił że nic nie będzie widział a mały widzi dobrze. Czy to normalne?

Piotr Pilarski

Po zakropieniu atropiną widzi się niewyraźnie oraz światło łatwo oślepia. Jeśli nie występują takie objawy proszę upewnić się, że dobrze Pani stosuje kropelki oraz zgłosić się do okulisty.

Pozdrawiam.